Různé

Holešovská regata

18 Čvn , 2013  

V sobotu 22. června t.r. se uskuteční hudební a soutěžní festival Holešovská regata v areálu Zámku Holešov. Pořadatelé (Agentura Velryba s.r.o.) připravili zábavný den plný hudby, soutěží, recese, tance a mnoho dalšího, pro všechny věkové kategorie. Cyklisty bude určitě lákat přejezd vodní lávky na jízdním kole.

Program začne v 10 hodin a první dva tisíce diváků obdrží u vchodu dárek – DVD skupiny Olympic, která též na festivalu v 13,30 hodin vystoupí. Dále se můžete těšit na skupinu Fleret, Lenku Dusilovou, Kamila Střihavku, Anetu Langerovou, Miro Žbirka a další kapely.

Na vodním kanálu bude přehlídka netradičních plavidel, milovníci dobrého jídla si nenechají ujít kuchařskou show s Ivanem Vodochodským, na plovoucím podiu městského divadla Zlín zahrají herci pohádku „O človíčkovi“. Na závěr nebude chybět speciální ohňostroj a pirátská tancovačka.

Cyklisté jsou vítáni. Je pro ně zajištěna bezplatná úschovna kol v hradním příkopu. Ze Zlína se můžete na kole dostat do Holešova různými cestami. Nabízí se například jízda po cyklostezce (cyklodoprava oddělená od automobilového provozu) až k ZOO Lešná. Potom je možnost pokračovat po cyklotrase (cyklodoprava i s automobilovým provozem) č. 5036 přes Fryšták – Horní Ves, Lukoveček a Přílepy. Nezapomeňte na cyklistické přilby, reflexní prvky na oblečení a dobré osvětlení kola, pokud se budete vracet ve večerních hodinách!

Více holesovskaregata.cz

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *