Různé

EURO BIKE nejlepší prodejna kol

12 Čvn , 2012  

Příznivci Zlínské iniciativy za bezpečnou cyklodopravu na Zlínsku při svých pravidelných setkáních vyhodnocovali, kromě jiného, i prodejny kol. Na prvním místě co do sortimentu, odborným přístupem personálu, kvalitním servisem a dalšími akcemi, příznivými pro zákazníky, se umístila za minulý rok prodejna jízdních kol EURO BIKE s.r.o. v Otrokovicích.

Najdeme ji na ul. Komenského, blízko náměstí 3. Května. Provozuje maloobchodní prodejnu jízdních kol, ale  kolo si můžete zakoupit i přes elektronický obchod ebikeshop.cz.

EURO BIKE s.r.o. je výhradním dovozcem španělských kol BH BIKES a má statut AUTHOR BIKE CENTRA.Dále je členem ASPK, tj. Asociace specializovaných prodejců kol. Velmi vstřícní a odborně vyškolení pracovníci Vám též přijmou staré kolo na protiúčet při nákupu kola nového, zajistí Vám kvalitní a rychlý servis, zapůjčení kol, tažných tyčí, vozíků atd. Zajistí a poradí Vám  při nákupu nového elektrokola. Jako bonus byl před prodejnou umístěn stojan na stlačený vzduch pro dohuštění Vašeho kola. Uhájí i letos EURO BIKE s.r.o. své prvenství? Další informace o vítězné prodejně získáte na eurobike.czNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *