Aktuality,Cykloakce

Cyklozaměstnavatel 2015 za Zlín a Otrokovice

6 Čvn , 2015   Gallery

Titul Cyklozaměstnavatele roku 2015 v celonárodní soutěži Do práce na kole získala za Zlín a Otrokovice firma Edhouse  s.r.o., Zlín s celkovým počtem 28 bodů. Na druhém místě s 24 body se umístila Rozvodna Otrokovice 400kV, E.ON, a.s. a na třetím místě Městský úřad Otrokovice.

Soutěžní kategorii Cyklozaměstnavatele roku  hodnotil Auto*Mat, Praha na základě vyplněných dotazníků a dále požadoval  návštěvu (kontrolu) vítězné firmy od  místního organizátora Do práce na kole.

Ve  firmě Edhouse s.r.o., jezdí téměř polovina zaměstnanců do práce na kole. Mohou se pochlubit krásnými zelenými Edhouse cyklo dresy. V sídle a též před sídlem firmy jsou stojany na kola i koloběžky a dále je pro úschovu kol  vyčleněna  jedna místnost. Zaměstnanci mají možnost využít sprchy a odložit si mokré oblečení na sušáky prádla. Ve firmě jsou oblíbené  cyklovýlety mimo město, při kterých si všichni dokonale provětrají hlavu a načerpají energii.

Soutěžní týmy Edhouse s.r.o. se výborně umístily také v ostatních kategoriích:

Výkonnost – týmy obsadil Edhouse Power Team 2. místo s ujetými 2120,8 km za měsíc květen.

Pravidlenost – týmy vyjezdil Edhouse RegEx  s Otrokovskou čtyřkou (Městský úřad Otrokovice) a PayU Zlín společné 1. místo se 100% každodenních jízd. O rozdělení cen se losovalo.

„Do práce na kole není jen o sportu a zábavě s kolegy. Prvotním cílem je přispět k tomu, aby se naše  města proměnila v místa příjemnější a zdravější pro život a lidé se víc zamýšleli nad tím, jaký vliv má jejich každodenní dopravní chování na životní prostředí“ : prohlásil Lukáš Eršil, manažer kampaně Do práce na kole ze sdružení Auto*Mat.

Tak to toho šlápněte a jezděte  do práce na kole  i v jiných firmách, co nejvíce po celý rok !

 

, , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *