Cykloakce

Cyklomaratontour CEP Okolozlína 2013

14 Říj , 2013

Na ukončení sezóny přijelo 6. října 2013 do Zlína přes 500 závodníků na horských kolech. Konal se zde již 5. ročník Cyklomaratontour závodu – CEP Okolozlína.

Start a cíl byl u Obchodního domu na náměstí T.G. Masaryka. Závodilo se v různých kategoriích. Od dětských závodů okolo Obchodního domu, až po náročnou 45 km trasu, která vedla lesy Přírodního parku Želechovické paseky k lázeňskému městu Luhačovice. Pořadatelé připravili též kratší okruh na 25 km.

FOTOGALERIE

Na 45km okruhu zvítězil Tomáš Tvrdík, před Martinem Stoškem a Adamem Kauerovem. Za ženy přijela první Tereza Huřínková, na druhém místě Irena Berková a třetí příčku obsadila Milena Cesnaková. V kratším 25 kilometrovém okruhu přijel první Martin Černocký a mezi ženami Lucie Javorová. Vice na cyklomaratontour.cz

Pěkná fotografie u článku je z prvního stoupání od profesionálního fotografa Davida Bučka. Jeho další fotografie ze závodu jsou na facebooku cyklomaratountour /fotky/alba. Dalšími nádhernými obrázky od Davida Bučka se můžete potěšit na jeho webových stránkách davidbucek.com.