Cykloakce

1. Jarní cyklojízda

15 Dub , 2013   Gallery

Pojeďte s námi zahájit cyklistickou sezónu 1. Jarní cyklojízdou Zlín-Otrokovice-Baťův kanál!

V sobotu 20. dubna 2013 v 10 hod na začátku cyklostezky u KNTB (Krajská nemocnice T.Bati), Zlín bude sraz účastníků 1. Jarní cyklojízdy Zlín-Otrokovice-Baťův kanál.

Cílem cyklojízdy bude Pahrbek v Napajedlích, kde cyklistům pro pohodu zahraje skupina RYCHTYK. Občerstvení zajišťuje místní restaurace. Dále je v Napajedlích, přístav nachystána předváděcí akce pro příznivce elektrokol, kterou organizuje firma EURO-BIKE s.r.o., Otrokovice.

Účastníci 1. Jarní cyklojízdy pojedou po cyklostezce od KNTB až k hotelu Saloon. Následuje jízda po Smetanově ulici , kruhovým objezdem u obchodního centra Čepkov, Výletní ulicí a po cyklostezce na ulici Cyklistické. Přes Náves v Prštném se dostanou na cyklostezku od Intersparu, dále novou trasou kolem Obi až po zahrádky v Malenovicích. Přes Tečovice se pojede po označené cyklotrase č. 471 až do Otrokovic k cyklostezce podél Baťova kanálu.

I když cyklistické propojení mezi Zlínem a Otrokovicemi zatím není ideální, přesto jste všichni příznivci ekologické cyklistické dopravy zváni!

Fotogalerie z akce

, , , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *