Aktuality, Cykloakce

Vyhlašování DPNK 2022 v Uherském Hradišti

16 Čvn , 2022   Gallery

Přátelské setkání přihlášených do květnové výzvy DPNK 2022 za Uherské Hradiště bylo přichystáno na středu 15.6. od 15.00 až do 17.00 hodin v Café Colejní v Uherském Hradišti.

Podle Pravidel pro Uherské Hradiště byly vylosovány tři týmy , kterým diplomy a drobné dárky od Města Uherské Hradiště předal místostarosta Ing. Jaroslav Zatloukal : 1. tým LosCyclos z ERA a.s., 2. tým Nám to šlape z Hamé s.r.o., 3. tým BDS z BD SENSORS s.r.o.

Dále byly předány diplomy a  dárky od KCK Cyklosport-Mode s.r.o. pro nejlepší muže a ženy v Zelených kilometrech na kole a po svých (chůze), viz fotografie z předávání. 
Nejlepší Cyklozaměstnavatel  AZUB BIKE s.r.o. (vyhodnocení poslal Auto*Mat z.s., Praha) dostal diplom a knihu o historii a architektuře 14|15 BAŤOVA INSTITUTU .
Pro další zájemce a přítomné účastníky DPNK 2022 byla  nachystaná tombola s výhrami od lokálních partnerů. Každý, kdo byl přítomen si vylosoval dárek.

Bez motoru se celý květen do práce přepravovalo po celé republice téměř 24 700 nadšenců a nadšenkyň z celé republiky. Společně v květnu ujeli, nachodili a uběhli 6 290 000 km. Zároveň ušetřili téměř 811 tun emisí CO2. Všem za to patří velké poděkování :
“Děkujeme všem , že se zapojili, chtějí udělat něco pro své fyzické i psychické zdraví, ale i pro zdraví našich měst a planety. Věříme, že zejména v době klimatické krize se každý krok směrem k udržitelnosti počítá !“ prohlásili hlavní organizátoři z Auto*Matu z.s. Praha ,již 12. ročníku výzvy Do práce na kole .

Děkujeme všem účastníkům i účastnicím a dále regionálním partnerům motivační květnové výzvě DPNK 2022 a těšíme se na další ročník !

 

 

, ,

ByNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *