Aktuality,Cykloakce

ZLÍNSKÁ KOLA 2019

28 Čvn , 2019  

Ahoj cyklisti!
Jsme rádi, že jste se již dvakrát zúčastnili cyklistické vyjížďky ZLÍNSKÁ KOLA, a protože vás i přes loňskou průtrž mračen bylo hodně a akce sklidila úspěch, můžeme vás letos na ZLÍNSKÁ KOLA pozvat již potřetí! Budeme rádi, když se se svými bicykly či koloběžkami opět dostavíte, a když s sebou vezmete třeba ty, kteří minule nemohli nebo váhali, bude to ještě lepší :-)

KDY SE JEDE? 16. 8. 2019 od 16:30 do 17:15!
KDE SE JEDE? V centru Zlína na městském závodním okruhu!

Opět na vás bude čekat uzavřená trať městské superspeciální rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín. Stejně jako loni žádný omezený počet okruhů podle kategorií, zkrátka o půl páté vás všechny vypustíme ze startu a kolik okruhů okolo zlínského centra stihnete, bude jenom na vás.

Pokud si chcete užít předvečer barumky v tretrách a v parádní atmosféře městské erzety, stačí jít na web www.zlinska-kola.cz a nejpozději do 13. srpna, 18 hodin se zaregistrovat. Zapsat se sice bude možné i na místě v den konání závodu, ale raději to udělejte dopředu, ať víme, na kolik z vás se máme připravit :-) Přihlásit se mohou ženy, muži a děti od 12 let. Pokud chystáte vypustit na okruh dítko samotné, nezapomeňte na souhlas zákonného zástupce. Všechny detaily najdete v Propozicích.

Takže vezměte příbuzné, kamarády, partnery, kolegy, pokud chcete, utvořte tým (ten největší něco vyhraje!), zaregistrujte se a 16. srpna se na vás v centru Zlínských kol v parku Svobody u zlínského zámku budeme moc těšit. Vezměte s sebou i ty, co na kole jezdit nechtějí nebo neumí – pro všechny bude v parku rozeseta celá řada zábavných atrakcí od Agentury Devět měsíců, na kterých se dosyta vyřádí jak děti, tak dospělí. Dorazte, bude to prima!

Váš tým Zlínských kol

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *