Aktuality,Cykloakce

Výsledky ZÁŘIJOVÉ VÝZVY 2019

29 Zář , 2019   Gallery

Celkem se do Zářijové výzvy, která se konala od 16. do 22.9. přihlásilo za celou republiku 3 482 účastníků, i když ne všichni si své cesty zvládli zaznamenat.
Za Zlín to bylo 105 a za Otrokovice 47 zářijových nadšenců. Z toho 65 soutěžících se umístilo na 1. místě, protože měli 100% pravidelnost. GRATULUJEME! V soutěži se hodnotila především pravidelnost, ale zaznamenávala se i výkonnost. Za celou Českou republiku zvítězil a ujel nejvíce neuvěřitelných 1 276,3 kilometrů Jaroslav Pospíšil z Krajského úřadu Zlínského kraje. Z žen byla nejlepší za Zlínský kraj soutěžící s přezdívkou Konvalinka, která ujela na kole za týden 177,3 km a je též z Krajského úřadu Zlínského kraje. Patří jim velký obdiv a uznání !

Za celou republiku bylo 2 915 aktivních „doprácenakolařů“ dosáhlo 987 lidí na 100% pravidelnost! K tomu ze srdce gratulujeme, protože na prvním místě se tak umístilo 987 účastníků. Více než 66% pravidelnost mělo 1 458 účastníků. Z nich Auto*Mat vylosoval 15, kteří získávají startovné zdarma pro celý tým do 10. ročníku výzvy Do práce na kole v květnu 2020. A kdo měl štěstí ve hře?

Byli to: Radim K. z Hradce Králové, Lenka O. z Příboru, Kateřina Ž. z Plzně, Lukáš M. z Hradce Králové, Jana S. z Liberce, Věra Z. z Jihlavy, Filip G. z Prahy, Zdeněk B. z Žatce, Veronika J. z Přerova, Jan K. z Letohradu, Ondřej T. z Prahy, Jiří R. z Brna, Milan M. z Libčan (ten ujel nejvíc z vylosovaných), Eva P. z Chrudimi, Kamil T. z Jihlavy.

Všichni aktivní účastníci Zářijové výzvy najdou v e-mailu svůj osobní diplom. Statistiku s výsledky si pak můžete prohlédnout na : www.dopracenakole.cz

Všem Gratulujeme! A těšíme se na týdenní Lednovou výzvu Do práce na kole od 20. ledna 2020 a dále na květnovou soutěž Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem 2020.

V zářijové výzvě organizátoři připravili snídani zdarma pro soutěžící i ostatní, kteří zvolili alternativní způsob dopravy po městě. Ve Zlíně se uskutečnila v Bajkavárně  a dále si mohli cyklisté nechat zdarma zkontrolovat kolo v Sport-Racing-Bike na ulici Dlouhé.
V Otrokovicích byla snídaně zdarma na odpočívadle vedle splavu u Trávníků. Děkujeme městu Otrokovice a cyklo-prodejně a cyklo-servisu OTROKOLO .