Aktuality,Různé

Veřejnost se může zapojit tvorby strategie Zlín 2030

2 Úno , 2021   Gallery

Statutární město Zlín připravuje významný dokument zaměřený na budoucí rozvoj města pod názvem „Strategie rozvoje statutárního města Zlína do roku 2030 – ZLÍN 2030“.

Odborná i laická veřejnost má nyní možnost od 29. 1. 2021 do 10. 2. 2021 do 12 hodin připomínkovat zkrácenou verzi návrhové části. 

Tento dokument se bude skládat ze tří na sebe navazujících částí: analytické části (popis současného stavu), návrhové části (vize města, strategické cíle, konkrétní opatření a projekty) a implementační části (způsob plnění navržených opatření a projektů).

Na základě vznikající strategie Zlín 2030 by mělo být nastaveno jasné směřování města. Budu rád, pokud se Zlíňané zapojí do tvorby strategie a zašlou nám své připomínky. Ty jsou pro nás vždy velmi cenné,“ sdělil primátor města Jiří Korec.

V současné době je zpracována Analytická část, ze které se vycházelo při přípravě Návrhové části. Veřejnost byla do procesu tvorby Analytické části zapojena prostřednictvím anketního šetření a připomínkování výstupů.

Dokument „Zlín 2030 – Návrhová část“ lze prostudovat ZDE.

Připomínky k návrhové části lze formulovat ZDE.

, , ,Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *