Aktuality

Tyršovo nábřeží a podjezdy pod mosty ve Zlíně

28 Kvě , 2020   Gallery

Informace k Tyršově nábřeží a k podjezdům pod mosty ve Zlíně:
K našemu dotazu, kdy budou zprovozněny nové podjezdy pod mosty na Cigánově a u OC Čepkov, včetně bezpečné jízdy po Tyršově nábřeží jsme dostali vysvětlující odpověď od Nikoly Jurigové, asistentky vnější komunikace útvaru, Odbor dopravy, Statutární město Zlín.
Děkujeme a citujeme: “ Stavební práce na celé stavbě, která nyní pokračuje na ulici Mladcovská, budou ukončeny do konce června. Dle smlouvy o dílo se zhotovitelem je termín dokončení díla 31.8.2020.
Předpokládáme, že cyklostezka bude zprůjezdněna v celé délce včetně podjezdů v polovině července. 
Co se týká dopravní režimu na celé cyklostezce, na webu města budeme vydávat tiskovou zprávu k dopravnímu režimu na cyklostezce.
Tyršovo nábřeží bude pro motorová vozidla zjednosměrněno s doplněním o zákaz tranzitního průjezdu. Tím budou cyklisté jezdit po vozovce v obou směrech.

Do doby dokončení celého díla bychom tak chtěli požádat o trpělivost.
Děkujeme.“

CykloZLÍN doplňuje:  Nelekejte se ! Jedete si umýt kolo, nebo jste dopravní obsluha, viz dále
Jenom informujeme, že na Tyršově nábřeží za mostem u OC Čepkov je kromě zákazu vjezdu do jednosměrky i zákaz vjezdu cyklistů na chodník a šipka, která odkazuje cyklistu do ulice, kde je zákaz vjezdu všech vozidel !  Podobně jako u zákazu vjezdu do jednosměrky je i u téhle značky dané, že s kolem tam prostě vjet a jezdit nesmíte. Pokud ale sesednete a kolo povedete, stáváte se chodcem a můžete projít.
Dále jsou u zákazové značky zatím dvě dodatkové tabulky: MIMO DOPRAVNÍ OBSLUHY, MIMO ZÁKAZNÍKY AUTOMYČKY. Takže do zákazu klidně jeďte a přemýšlejte, jestli jste dopravní obsluha, nebo si jedete umýt kolo (což tam lze, jak jsme se informovali). Dostanete se na ulici Smetanovu a po ní až k fotbalovému stadiónu…

 

 

, , , , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *