Aktuality,Cykloakce

Soutěž Do práce na kole v polovině měsíce

15 Kvě , 2017   Gallery

Motivační soutěž Do práce na kole 2017 je přibližně v polovině měsíce a týmy vyplňují ujeté, nebo jinak na vlastní pohon zvládnuté kilometry, ve svém profilu umístěném na www.dopracenakole.cz.

V minulém článku jsme omylem zapomněli na 5 členný tým ZLÍNSKÝ EXPRES, jako jeden z 5 týmů Městského úřadu Otrokovice. Velice se omlouváme !

Město Zlín zastupuje již čtvrtý rok pouze jeden tým pod názvem Cyklisté z radnice. Členové týmů se sice obměňovali, ale vedení zůstává pevně v rukách radnímu Josefu Novákovi (doprava a cyklodoprava). Od začátku zařazení Zlína do soutěže je v týmu i cyklokoordinátor Martin Habuda

V průběžné hodnocení k 15.5.2017 v kategorii Výkonnost jednotlivců za Zlín a Otrokovice jsou v čele neustále borci z Continental Barum Otrokovice. První místo si neustále drží soutěžící Mičuda, dále se umístil Marek Sýkora, Jan Kropáček. Lumír Adamík a Roman Chrastina. Na šestém místě David Vala z LAPP KABEL, Otrokovice. Sedmé místo v průběžném hodnocení vyjezdil Oskar Hesek z Continental Barum, Otrokovice. V První desítce boduje i jediná žena Ivana Kročilová  z Gemini oční kliniky, Zlín. Na deváté místo dosáhl Libor Svobodník z Městského úřadu Otrokovice a desítku nejlepších jednotlivců uzavírá Marián Sopko z Rozvodny Otrokovice 400kV E.ON a.s.

V soutěžní kategorii Pravidelnost se týmy na předních pozicích neustále mění. K dnešnímu dni tj. 15.5.2017 v 14.30 hodin se zobrazuje v hodnocení následující tabulka:

1.  Fofry podél Moravy, potkáme se my a vy, Schneider Electric CZ, s.r.o. Otrokovice
2.  Létající motory, Raveo s.r.o. Otrokovice
3.  Radegast Brose CZ, spol. s r.o. Zlín
4.  Paintshop, Promens a.s. Zlín
5.  Membrány,Continental Barum s.r.o Otrokovice
6. R&D, Promens a.s. Zlín
7.  Veteráni, Continental Barum s.r.o Otrokovice
8.  ChChCh, Continental Barum s.r.o Otrokovice
9.  MAGOŘI, Město Otrokovice, Městský úřad Otrokovice Otrokovice
10.  Quality Team, Promens a.s. Zlín

 

A jak se jezdí nám ostatním ?

Myslíte si, že do práce na kole jezdí jen sportovci nebo messengeři? Minimálně v květnu to neplatí! Nejvíc účastníků naší celostátní soutěže Do práce na kole 2017 pracuje v administrativě a v IT. Další příčky obsadili technici, manažeři a dělníci. Ale soutěží i 64 umělců a 38 filosofů. Kdo vyhraje alespoň sám nad sebou?

Nejvíce se nadřou soutěžící z Prahy. Jejich průměrná trasa měří 9,8 km. V Moravskoslezském kraji a na Vysočině má průměrná trasa 7,9 km. A nejblíž to mají z domu do práce v Jihočeském kraji. Tam účastníci ujedou průměrně 5,2 km na jednu jízdu.

A nejpilnější v kategorii Pravidelnost jsou soutěžící z Otrokovic.  Dále nejméně vynechávají účastníci z Kladna, Krnova (ten se zapojil letos poprvé) a Rychnova nad Kněžnou.

Pro soutěžící v motivační soutěži Do práce na kole za Zlín, Otrokovice a široké okolí je připraveno v květnu několik Akcí na triko a závěrečné vyhlašování výsledků soutěže bude letos v Otrokovicích 6. června na náměstí 3. května. Program začne již v 16.30 hodin, vyhlašování je naplánováno po 17.00 hodině.

Tak do toho všichni bezpečně šlápněte !

 

 

 

 

, ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *