Aktuality,Cykloakce

Registrace do motivační celorepublikové soutěže DPNK 2017

22 Bře , 2017   Gallery

Zaregistrujte se do motivační soutěže Do práce na kole 2017 na www.dopracenakole.cz  co nejdříve – vyplatí se to! Jen do 2. dubna zaplatíte nejnižší účastnický poplatek a budete mít jistotu, že své soutěžní triko z biobavlny dostanete jako první. Registrovat se můžete ještě v průběhu celého dubna, ale pozor, účastnický poplatek postupně roste.

Stačí jen vytvořit týmy o 2-5 lidech a během května pak co nejčastěji jezdit do práce „na vlastní pohon“. Od loňska se mohou soutěže zúčastnit také běžci, chodci, vozíčkáři a jezdit se bude i na koloběžkách, bruslích a longboardech.

Za Zlín, Otrokovice a okolí  bylo k dnešnímu dni (22.3.2017) v osm hodin ráno zaregistrováno zatím celkem 263 soutěžících. Z toho 110 za Zlín a 153 je pod  městem Otrokovice.  Zlíňáci, přece to tak nenecháte ! Počet přihlášených ale každou hodinu narůstá.  

Objevily se i nové vtipné názvy týmů. Za Zlín například tým Furtšrot – Komerční banka , Edhouse Koloběžci – Edhouse s.r.o., Zlínští ševci z Malenovic budou zastupovat Pivovar Malenovice, tým Páté Patro a Bob na trati je z Gemini, oční klinika a.s., Načo názov – Promens a.s., Příluky, Bikováři – Kovárna Viva a Odvážlivci ze Základní školy E. Zátopka se nebojí poměřit své síly v květnové soutěži DPNK 2017. Cyklisté z radnice pod vedením radního Josefa Nováka (doprava a cyklodoprava) si ponechali tradiční název a budou bojovat o přední pozice především s přátelským týmem sestavený z pracovníků města Otrokovic, kterému velí Renáta Krystyníková, vedoucí odboru dopravně-správního.

V Otrokovicích nejpočetnější skupinu přihlášených vedou cyklisté z firmy Continental Barum s.r.o, a názvy jejich týmů jsou též velmi originální, jako například Šestá kolona, Extreme team, VFC-Šlapeto, CVT1-Šikulové, Naplnó !, Šneci atd. Dále jsou přihlášené týmy Mitasáci – Mitas a.s., Teplárna 1 – Teplárna Otrokovice a.s., Senior Otrokovice z Senior Otrokovice p.o. atd.,

Přemluvte své kolegy, příbuzné, sousedy, kamarády z hospody nebo ze sportovního klubu, vytvořte tým a udělejte něco pro sebe i své město. Dostanete se do formy, budete mít lepší náladu, využijete spoustu slev a výhod od partnerů soutěže a nakonec můžete vyhrát některou z výher, nebo i kolo.

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *