Aktuality,Různé

Nový zlínský cyklokoordinátor

2 Čvc , 2019  

Od  1.7.2019 má Zlín nového cyklokoordinátora. Nelehký úkol převzal Lukáš Fabián (první zleva), referent vnějších vztahů z tiskového oddělení MMZ. Přejeme hodně štěstí, pevné nervy a samozřejmě co nejvíce úspěchů při řešení náročné zlínské cyklodopravy.
Jakékoli dotazy, náměty a připomínky k cyklistické dopravě můžete psát na e-mailovou adresu: cyklomail@zlin.eu

Martin Habuda (druhý zleva), který cyklokoordinátorem města Zlína byl jmenován v roce 2011, si za první úkol dal sestavení pracovní skupiny z odborníků přes cyklodopravu, včetně zástupců policie. V kompetencích pracovní skupiny Cyklistická doprava bylo zejména:
Navrhovat orgánům města opatření zaměřené na rozvoj cyklistické dopravy, cykloturistiky a rekreace,účastnit se procesu přípravy a zpracování koncepcí a strategií zaměřených na rozvoj cyklistické dopravy ve městě,projednávat plán projektů, akcí a marketingových aktivit města zaměřených na podporu a rozvoj cyklistické dopravy,projednávat podstatné technické aspekty staveb cyklistické infrastruktury,projednávat organizaci cyklistické dopravy a dopravního značení ve městě a jejich změny,posuzovat dopad ostatních plánovaných staveb, zejména dopravních, na cyklistickou dopravu.

Účastnil se aktivně při různých akcích jako například Zlín v pohybu, všech cyklojízdách, jarních úklidů kolem cyklostezek, motivačních soutěžích Do práce na kole, pracoval v bývalé Asociaci město pro cyklisty, nyní PARTNERSTVÍ PRO MĚSTSKOU MOBILITU atd., atd.
Přejeme Martinu Habudovi hodně zdraví a úspěchů v novém zaměstnání ! VELICE DĚKUJEME za dosavadní práci pro zlínskou cyklodopravu a věříme, že i nadále bude spolupracovat s iniciativou CykloZLÍN

, ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *