Aktuality,Cykloakce

Lednová výzva

8 Led , 2019   Gallery

Lednová výzva – nechte auto doma !

Začátek roku je skvělá příležitost začít jinak, lépe a šetrněji. Dali jste si předsevzetí, že se začnete více hýbat ? Nelíbí se vám, jak vypadáte, jste opakovaně nemocní, nemáte žádnou fyzičku, máte problémy s psychikou, váš život je samý stres? – změňte svůj život jednou provždy, změňte svůj životní styl a začněte u své cesty do práce a zpět !
Můžete začít samostatně, nebo se zapojit mezi ostatní chodce, běžce, lyžaře, cyklisty, koloběžkáře z celé republiky do boje s vlastní pohodlností. Vezměte to třeba kousek MHD a zbytek dojděte pěšky. Nebo nakombinujte kolo a vlak.

Pokud rádi soutěžíte, tak se přihlašte do Lednové výzvy na www.dopracenakole.cz. Soutěžit se bude od 21. do 27. ledna 2019. Registrace je otevřená již od 1. ledna. Je to ideální příležitost, jak si vyčistit karmu po svátcích obžerství.

Jaká je akce Lednová výzva ?
– pouze na jeden týden
– zdarma
– pro jednotlivce
– oceňuje se pravidelnost (ale v registračním systému můžete sledovat i výkonnost)

Dvacet vylosovaných šťastlivců získá registraci do měsíční květnové výzvy Do práce na kole pro celý tým zdarma. Všichni účastníci pak dostanou svůj diplom.

Jízdy, chůzi i běh je možné si zapisovat tak jako v květnové soutěži ručně, nebo pomocí aplikací Urban Cyclers, , SuperLife nebo STRAVA.
Soutěž pořádá pro celou republiku Auto*Mat z.s. Praha.

 

, , ,komentáře 2

  1. Luděk Solař napsal:

    Lednová výzva – nechte auto doma ! Moja byla proti a musel jsem ho odvézt zase do garáže :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *