Aktuality,Cykloakce

Květnové akce na triko

21 Kvě , 2016  

V sobotu 21. a 28. května od 10.00 do 20.00 hodin na vás čekají U RYBIČKY v Babicích. Pokud přijedete v soutěžním tričku Do práce na kole 2016 dostanete výbornou kávu, nebo limonádu ZDARMA.

Restaurace U RYBIČKY stojí vedle cyklostezky č. 47 u Baťova kanálu, v blízkosti přístaviště poblíž obce Babice u Uh. Hradiště.
Můžete se zde občerstvit, oddechnout si před další cestou uvnitř i ve venkovním posezení. Pro kolaře jsou zde k dispozici stojany na kola.

Zvou vás na pestrou nabídku nápojů, 3 druhy točené limonády, 6 druhů piv. Vynikající točenou zmrzlinu, kvalitní uzeniny z udírny, kávu z rodinné pražírny z Huštěnovic, jarní a podzimní zabíjačkové hody. A hlavně pohodové prostředí u Baťova kanálu, kde si určitě odpočinete, a aspoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti.

ryba2

U RYBIČKY, přístaviště Babice

 

Přijet v tričku Do práce na kole 2016 do rodinné Pražírny kávy v Huštěnovicích a ochutnat výborné espresso můžete po celý týden od 23.5. – 27.5. 2016 v čase od 8.00 do 16.00 hodin.

Navštivte Pražírnu výběrové kávy s kamennou prodejnou a espresso barem, kde můžete vybírat z více než dvaceti druhů káv jednodruhových a několika espresso směsí. Veškeré kávy sami dováží a praží s ohledem na jejich chuťový potenciál. Zaměřují se na kávy s jasným původem, vysokou kvalitou a maximem informací o dané oblasti a pěstitelích.
Kávu zpracovávají a praží na nejmodernějších technologiích s maximálním ohledem na životní prostředí.

Nelze definovat, která káva chutná nejlíp. Díky oblasti pěstování, klimatu, půdě, způsobu zpracování a dalším důležitým faktorům má každá svá chuťová specifika. V Pražírně budou Vašimi průvodci v tomto dobrodružném světě chutí a vůní, které byly díky minulosti dávno zapomenuty.

Pražená káva z Huštěnovic putuje do všech koutů republiky i na Slovensko a čerstvě se objevuje i na pultech vybraných obchodů a kaváren. „Stále více lidí dává přednost čerstvé pražené kávě před kávou, která i rok leží na pultech supermarketu. Třebaže nemá prošlé datum trvanlivosti, je prostě rok stará, bez chuti a vůně “, říká spolumajitel firmy Jiří Plšek.

Výbornou praženou kávu si můžete objednat i přes internetový obchod www.kavaprazena.cz

hustenovice

Coffeespot, pražírna kávy v Huštěnovicích

 

Soutěžící Do práce na kole 2016, kteří přijedou v soutěžním tričku v úterý 24.5.2016, od 14.30 do 17.00 hodin dostanou na Magistrátu města Zlína výbornou kávu a malý dárek. Káva se bude  podávat v zasedací místnosti č. 131.

Součástí akce je především diskuse o cyklodopravě s radním Josefem Novákem, který má v kompetenci dopravu a cyklodopravu a cyklokoordinátorem Martinem Habudou.

kavaZL

Magistrát města Zlína, zasedací místnost č. 131

 

Ve čtvrtek 26. května od 8.00 do 16.00 hodin bude ochutnávka výborné kávy ve Vítcafé, Zlín. Podmínkou je příjezd v tričku kampaně Do práce na kole 2016.

Vít café je kamenná prodejna a servis kávovarů a káv v centru města Zlína (nad Velkým kinem).
Obchod s kávovary, kávou a doplňky je provozovaný společností Vítcafé-Vít Jurčík.

Najdete zde bohatý výběr zrnkových i mletých káv světových značek (přes 40 druhů) , kávovary italské značky DELONGHI a švýcarské značky JURA. Nabízí předvedení přístroje, postup při výrobě kávových nápojů a jejich ochutnávku. Každý kávovar je při prodeji spuštěn a seřízen dle specifických požadavků zákazníka. Současně zákazníka seznámí s obsluhou kávovaru, včetně užitečných rad, týkajících se např. jeho údržby. Jsou autorizovaným střediskem pro provádění záručních i pozáručních oprav kávovarů Delonghi.

Další podstatnou službou je doplňkový sortiment decalcifikačních (odvápňovacích) prostředků, filtrů a čistících tablet. Je zde také bohatý výběr šálků pro espresso, cappuccino či latte.

Vít je jméno latinského původu. Pochází z výrazu VITUS – „živoucí“
Kávy VÍT ve vás vyvolají optimismus a dodají potřebnou vitalitu a radost, kterou budete schopni přenést i na vaše okolí a rozlehlé prostory „WEIT“. Objevte různé směsi rozmanité jako divoká příroda a při své kávě relaxujte jako při procházce lesem „VITU“.
To vše je obsaženo v kávách z různých směsí či odrůd propojených jediným slůvkem VÍT.

Více informací na www.vitcafe.cz

vit cafe

Vít café, Zlín

 

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *