Aktuality,Cykloakce

DPNK 2019 Zapůjčení koloběžek ZDARMA !

8 Dub , 2019  

Koloběžky do práce a zpět ve Zlíně, Otrokovicích a širokém okolí
V květnu probíhá celorepubliková soutěž Do práce na kole a český výrobce koloběžek KOSTKA pomůže 60 týmům města Zlína, Otrokovic a okolí poznat zdravější způsob dopravy do práce a zpět.
Bezplatně zapůjčí KOLOBĚŽKY na celý měsíc květen členům týmů, kteří jsou zaregistrovaní na www.dopracenakole.cz . Přihlásit o koloběžku se bude moci jeden člen z týmu od 1.04.2019 do 19.04.2019 !
Člen týmu vyplní FORMULÁŘ O ZAPŮJČENÍ (www.otrokolo.cz/registrace.php) a ke konci dubna (od 25.4.) si koloběžku KOSTKA vyzvedne buď v prodejně OtroKolo v Otrokovicích, nebo Horsák Sport ve Zlíně na celý měsíc květen motivační akce Do práce na kole. Pro každý tým lze zapůjčit jednu koloběžku – jednomu z členů týmu.
Podmínkou bezplatného zapůjčení je, že každý z členů týmu absolvuje alespoň jednu cestu do/z práce na zapůjčené koloběžce Kostka MAX Tour a zašle z této cesty svou fotografii s koloběžkou na foto@otrokolo.cz .
Nejoriginálnější fotografie budou odměněny.
Výrobce koloběžek, firma KOSTKA – kolobka s.r.o., přináší ideální řešení dopravy do práce a zpět v podobě velké pohodlné a současně malé a snadno složitelné koloběžky. Lehká a skladná je na přenášení do schodů, do MHD a vlaku. Je to ideální dopravní prostředek i na delší vzdálenosti, kdy se přes hromadnou dopravu, nebo i vlak dostanete v pohodě až do kanceláře a zpět domů. A hlavně nemusíte řešit parkovací místo, protože skladnou koloběžku můžete mít v kanceláři i u svého pracovního stolu.
„Předpokládáme, že zapůjčením naší koloběžky jednomu z členů týmu soutěže Do práce na kole vznikne láska napořád „ říká Marek Kostka, majitel společnosti. „A samozřejmě tím odlehčíme zlínským a Otrokovicím dopravním kolonám „.
Velice děkujeme firmě KOSTKA – kolobka, s.r.o. za podporu motivační soutěže, zdravého pohybu a krásnějších měst „ prohlásila Jana Vybíralová, koordinátorka DPNK 2019 za města Zlín, Otrokovice a široké okolí.

, ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *