Aktuality,Cykloakce

DPNK 2019, vyhrají Cyklosamci VFC, nebo Odpadlíci, a co Dycky Lisovna ?

28 Bře , 2019  

V motivační soutěži Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem 2019 se k 31. březnu uzavře první výhodnější etapa registrace na www.dopracenakole.cz K dnešnímu dni se počet přihlášených za města Zlín, Otrokovice a široké okolí blíží k číslu 700 DĚKUJEME ! Máme z toho velkou radost, ale ještě větší potěšení vyzařuje z některých velmi vtipných názvů týmů :-)

Nejvíce se členové týmů v názvech inspirovali ve sportovní tématice, jako například Cyklosamci VFC, RychlýPozitivníCyklisti, Zlínská kolo trojka, To dojdem, Naplnó !, Edhouse kolobězci, Sporťáci Barum, , Bikeři VFC, Cyklisti od šibenic, NEkolemKOlem, KOlemNEkolem, Rychlé špice, Když nechčije, jedu !, HTC – když nemůžeš přidej, DrZe na kola, ale též Sportem k trvalé invaliditě.

Další velké množství týmů svůj název čerpalo asi  v práci, takže v soutěži jsou týmy Dycky lisovna, Dětské oddělení, Interna, Mudříci, Ostřiči pili, Ajťáci, Pod proudem, Klikaři a Flákači z Maštalisek, Formy team, FC nám se chce, Pixelbox, Personalisti, Knihovna, STAVAŘI,  Instalatéři, Konfekce,  Proton and elektron, Školka pana Příhody, Marketing, Šufánci, Papiňáci, Stavba povolena, Nejspokojenější pracoviště, ale též Makat,makat a makat ! Vypuštěné Duše – pro závod i duši vypustíme ! Botydoroboty.

Názvy zvířátek se líbí týmům Vemena, Drsní tulící žraloci, Čamlíci, Bobři, Divoké veverky, Čovkani, Rychlé želvy, Šneci, Berani, a celkové označení *Zvěřinec* .  Zatím jeden tým inspirovala zelenina, a to Papriky.

Někteří členové týmů si asi nevěří, že květnovou soutěž zvládnou, a tak se raději označili jako Půlmozci, Ve vývoji, MAGOŘI, Bezfantazie, Škatule, Amatéři, Sirotci, Béčka, Bezambic, Odpadlíci, Chodci uchození, Pokus Malér, KuVaProC ?

Šlapání na kole, nebo pěšky též inspirovalo některé týmy v názvu, jako například Šlape to, Sjeté šlapky, Šlaponožky, Šlápotky, Šlapetotým, Nebreč a šlapej !

Ale jsou týmy, které berou motivační akci DPNK 2019 s optimismem a hodně si věří o čemž svědčí i jejich názvy NO Stress, sPRÁVNÍ pocit, Veselé tety, Pájin harém, Bude to, Blesky v mlze, Květen na kolo vlezem, Furt Zlín !, Bratři v triku, Skvělé holky, pěTÚspěšných, Rychlé šípy, Vichr z kotárů 2019.

Zaujali nás a těšíme se, že na různých akcích a při vyhlašování výsledků soutěže potkáme účastníky z týmu Strašidla z půdy, Létající motory, nebo i Piráty z Karibiku. A pokud se vám žádný název týmů nelíbil, tak to určitě u vás vyhraje tým KdoTěNutilTohleČíst ? :-)

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *