Aktuality,Různé

Do práce na kole – zářijová výzva

26 Srp , 2017  

Evropský týden mobility je vynikající příležitostí nechat auta doma a do práce cestovat “na vlastní pohon”. Sedněte na kola, choďte pěšky nebo běhejte.
Od 1. září se registrujte na www.dopracenakole.cz a alespoň během Evropského týdne mobility od 16. do 22. září se dopravujte do práce bezmotorově.

Každý, kdo přestane denně jezdit autem, zlepší nejen svou kondici, náladu a vztahy s kolegy, ale přispěje i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Čím víc nás bude, tím lépe se bude v našich městech žít.

Během zářijové výzvy nemusíte skládat týmy, jezděte každý sám za sebe a soutěžte s ostatními v pravidelnosti. Ať už jste zkušení účastníci tradiční květnové kampaně Do práce na kole, nebo jste se zatím zdráhali zapojit, teď si můžete zpestřit běžné pracovní dny.

Motto letošního ročníku: „Do práce na kole jezdí i profíci!“ stále platí a naznačuje, že na kole nemusejí jezdit jen sportovci v elastických dresech, ale kdokoliv a z jakéhokoliv oboru včetně lidí, jejichž práce je opravdu náročná.

Účast v soutěži je zdarma a vítězové získají startovné zdarma pro příští ročník hlavní květnové soutěže Do práce na kole pro sebe a celý svůj tým.

,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *