Aktuality,Cykloakce

Do práce na kole 2018 – Přihlašte se !

21 Bře , 2018   Gallery

Do práce na kole je výzva pro všechny akční zaměstnance. Akce se koná po celý květen a registrovat se můžete do 30. dubna na www.dopracenakole.cz Nejvýhodnější je však přihlášení do 31. března, protože za nejnižší registrační poplatek získáte tričko v bio-bavlně, nebo nákrčník. V následujícím období se poplatek zvyšuje.
V triku, nebo nákrčníku soutěže se můžete zúčastnit různých akcí, jako například Káva, limonáda, nebo i snídaně na triko ve Zlíně i Otrokovicích. Obě města spolupracují na soutěži , a to potvrdí Přátelskou cyklojízdou do Pivovaru Malenovice v sobotu 19.5., na kterou jste srdečně zváni. Podrobnější informace budou včas uveřejněny. V tento den je i akce pivovaru Malenovice Káva, nebo limonáda zdarma na triko, nebo nákrčník Do práce na kole 2018
Letošní novinkou kromě toho, že se mohou přihlašovat i jednotlivci je, že se do soutěže mohou zapojit i studenti určených škol. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně je na celorepublikovém seznamu škol, a tak se studenti mohou zaregistrovat na www.doskolynakole.cz. Hlavní organizátor Auto*Mat Praha z.s. má zájem, aby mladí lidé více přemýšleli o dopadech různých forem doprav na města, ve kterých žijí.
K prvnímu jarnímu dni bylo za celou republiku přihlášeno přes 6000 nadšenců za Zlín 110 a v Otrokovicích 150 zachránců města. Zachraň město je totiž mottem letošní soutěže. Za Zlín, Otrokovice a okolí se zapojilo přes 50 firem a organizací, jako například: Akvabazar ; Arles, s.r.o.; Baťa a.s.; Brose CZ spol. s r.o.; Čepro; CHALUPA interiery s.r.o.; Charita Zlín; CN Group CZ s.r.o.; Continental Barum s.r.o.; Cross; ČR-SEI; ČSOB; D Plast; Edhouse s.r.o.; Evv Moravia s.r.o.; FlammaTec spol. s r.o.; GEFCO Forwarding CZ s.r.o.; GEMINI oční klinika a.s.; Glass Servise a.s.; Kaufland Česká republika v.o.s.; KNTB a.s.; Komerční banka a.s.; KONFORM-Plastic, s.r.o. Zlín; Kovárna Viva; Magistrát města Zlína, Město Otrokovice a Městský úřad Otrokovice; Mitas a.s.; MRB Sazovice s.r.o.; Promens a.s.; Red prick Design shop; Rehabilitační stacionář; RICOH Czech Republic s.r.o.; ROBE lighting s.r.o.; Rozvodna Otrokovice 400 kV, E.on, a.s.; Schneider Electric CZ, s.r.o.; SHOCart, spol s r.o.; Statutární město Zlín, Teplárna Otrokovice a.s.; Tescoma s.r.o.; Veronica Hostětín; Vítkovice Testing Center s.r.o.; Woco STV s.r.o; ZŠ Kvítková Zlín.
Názvy zaregistrovaných týmů a jednotlivců za Otrokovice a široké okolí: Velké holky, MAGOŘI, NESEDŘU SE!, CYKLOSPORT CHROPYNĚ, Teplárna Otrokovice 1, Teplárna 2, Teplárna Otrokovice 3, Teplárna 4, Teplárna Otrokovice 5, Údržba MDST, ENERGO 1, TestTýmZK, Na Ptáky Jste Krátký, Konfekce PLT, ChChCh, Účtaři, Ropáci 1, Naplnó !, VFC ŠLAPETO, SLM, Cyklisti s.r.o., E.on a.s. R400 kV Otrokovice klub DDT, Brownfield, Kolo IT (aj ty), COD, Membrány, HTC1 VL-10, MIX, VFC-Alumen, Strojníci 85, Bratři v triku, HájTech1, Planťáci, Ščipjani, MTZ, Brzdy z dokončovny, Formeláci, VFC špecialisti, 4 Veteráni, PLT…

Názvy zaregistrovaných týmů a jednotlivců za Zlín a široké okolí:
Cyklisté z radnice, MUDříci, Edhouse holky ?,Strašidla z půdy, FLKŘ, ŠOKARTky, jicho kvwenda – záZRAK z Pančavy, Flegmatik, Dioflex, SMZ B tým, Poppeťáci, Chariťáci KaJaLuPaZ, Akvabazar,Šokarti, Botydoroboty, Na benzin nejdu!, R&D, Cross, Evv, Repase, Šlápotky, Půlmozci, X-Trail RychloHrad, Dioflex, JaPaTo, Radegast, Válečci, BudeToMalér, KVALITY TÝM, Papiňáci, Woco, Arles, Veronica, Ostřiči pili,OCTAVA-TEAM, Zámečtí kolaři, Oddělení dětské (KNTB), Páté patro, Vlaštovka, U-Team, Víli z vily, Paintshop, Arles, …
Cílem Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo, nebo jakoukoli bezmotorovou formu doprav, včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem na krátké vzdálenosti, zlepší si tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.
Za svou píli získáte výhody na různých akcích a možná vyhrajete některou z cen, které jsou od lokálních partnerů a měst Zlín a Otrokovice. Nejlepší tým v kategorii Pravidelnost získá koloběžku Kostka Tour Max od statutárního města Zlín na slavnostním vyhlašování výsledků soutěže 7. června na náměstí Míru ve Zlíně. Jaké jsou ostatní akce i výhry zjistíte na www.dopracenakole.cz, když si rozkliknete města Zlín a Otrokovice.

Tak se do motivační celorepublikové akce přihlašte a poměřte své síly s ostatními kolegy v práci a následně i s okolními firmami a organizacemi !

 

, , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *