Aktuality,Cykloakce

Den jízdního kola

11 Zář , 2016   Gallery

V rámci Evropského týdne mobility proběhl na náměstí Míru ve Zlíně ve čtvrtek 22. září 2016 od 10.30 do 16.30 hodin DEN JÍZDNÍHO KOLA:
– Prezentovali se prodejci jízdních kol, elektrokol, koloběžek, elektrokoloběžek a dalších obdobných prostředků, a to úspěšný závodník Jiří Hradil FORRIDE.CZ, který má obchod a cyklo-servis na Jižních Svazích ve Zlíně a Jiří Novotný s velmi požadovanými elektrokoly na e-shopu ELEKTROKOLA.CZ  ze Štípy.
– Plány města Zlína v oblasti cyklistické dopravy diskutovali s přítomnými občany radní Josef Novák a cyklokoordinátor Martina Habuda.
– K dispozici byly cykloturistické produkty (letáčky, cyklo-mapy zdarma)
– Informační stánky Městské policie Zlín a BESIPU

– Na náměstí Míru se představil jeden ze  dvou nových nízkopodlažních klimatizovaných trolejbusů s možností pojezdu na baterie z DSZO. První z těchto vozidel je již od začátku září ve Zlíně. Objevuje se v ulicích zatím bez čísla a bez cestujících, prochází posledním testováním a slouží též k zaučování řidičů.

– Cyklisté přivítali tvarohové koláčky od iniciativy CykloZLÍN ke kávě Coffee Express ZDARMA

Na náměstí Míru ve Zlíně se nečekaně objevila i Michaela Marksová, ministryně práce a sociálních věcí a přítomní občané toho využili ke svým dotazům.

PO CELÝ DEN VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH BYLA MHD ZDARMA !!!

den-jizdniho-kola-2016_letak1

 

, ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *