Aktuality,Cykloakce

Asociace měst pro cyklisty

10 Bře , 2017   Gallery

Valná hromada sdružení Asociace měst pro cyklisty proběhla dne 9.3.2017 v Oslavanech. Iniciativa CykloZLÍN je přidruženým členem, a proto se valné hromady účasnila i koordinátorka iniciativy Jana Vybíralová. Ve foto-galerii není, protože všechno fotila :-)

ASOCIACE MĚST PRO CYKLISTY je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací, založenou jako zájmové sdružení právnických osob. Členy Asociace jsou obce, města, svazky a neziskové organizace. Činnost Asociace je založena především na aktivitě starostů, primátorů a členů zastupitelstev obcí a měst, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům spojených s městskou mobilitou a otázkami dopravy.

Asociaci měst pro cyklisty záleží na místech, kde žijeme. Jízdní kola sem patří stejně jako veřejná doprava, pěší a automobily. Má zájem budovat integrovanou dopravu, ne rozdělovat obyvatele na cyklisty a řidiče. Podílí se na přípravě a tvorbě návrhů legislativních i nelegislativních opatření týkajících se oblasti městské mobility.

Sledujte aktuální informace na cyklomesta.cz    a dobramesta.cz 

, ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *